160mm E01-43-0160 Kombine Pense (Polisajlı/UniGrip Sap)
Tükeniyor
Paylaş:
Stok Bilgisi İçin Ulaşınız WhatsApp
features15000 TL ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
features15 gün içinde iade değişim
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
SEPETE EKLE
Ürün Açıklaması
Ceta Form markasının üretmiş olduğu kaliteli ürünlerden biridir.
Ergonomik tasarımları ile kullanıcılara rahat ve kolay bir çalışma olanağı sunmaktadırlar.
Mekanik el aletleri içerisinde yer alan ürünlerden biridir.
Kombine pense oldukça kullanışlı olup, yapısı bakımından da kullanıcılara rahatlık sunmaktadırlar.
Polisajlı malzemeden üretilmiş olup, sap yapısı da DuoTech teknolojisi ile üretilmişlerdir.
Yumuşak ve sert tellerde kullanımları sağlanmakta olup, kesici ağız yapısı ile de birçok kesim işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.Ürün ÖzellikleriÖlçü : 160 mm - 6 " Kesim Ölçüsü : 1,8 mm çap
Yorumlar
Yorum Yap
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
En Çok Satılan Ürünler
10423 7,6 x 5,1 x 2,5 cm Çelik Sertleştirilmiş Bloklar, 2 Adet
Genel Markalar
10CM Cumba Sol Çelik Menteşe (Adetli)
Genel Markalar
10CM Çelik Kapı Menteşesi, Sol, Mat Siyah, 2’li Paket
164 Ygs Se 68 mm Çelik Takviyeli Bilyalı Barel Yüksek Güvenlikli Sistem Silindir
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
10.20mm IZAR DIN338 MATKAP UCU HSS ALUMİNYUM (1020