Ayas Havalandırma Ayas DRAF-200-2K-M 20 cm Monofaze Aksiyal Fan Aspiratör 3000 D/d 220 230 Volt
Ayas DRAF-200-2K-M 20 cm Monofaze Aksiyal Fan Aspiratör 3000 D/d 220 230 Volt
MODEL
DRAF-200-2K-M
VOLTAJ
220 V
FREKANS
50 Hz
GÜÇ
80 Watt
AKIM
0,35 A
KONDANSATÖR
2,5/400 (uF/VOLT)
DEVİR
2700 d/dk.
HAVA DEBİSİ
765 m³/h
SES SEVİYESİ
59 dB(A)
AĞIRLIK
2,30 Kg
TEKNİK ÖLÇÜLER
A
265 mm
B
200 mm
C
185 mm
D
80 mm
E
75 mm
F
5 mm
G
5 mm
H
84 mm
I
30 mm