D03130250 Kaynakçı Pense 250 Mm
Tükeniyor
Paylaş:
Stok Bilgisi İçin Ulaşınız WhatsApp
features15000 TL ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
features15 gün içinde iade değişim
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
SEPETE EKLE
Ürün Açıklaması
DhT D03130250 Kaynakçı Pense 250 mm CrV Çeliğinden Üretilmiştir Krom Kaplama, Renkli Tekli Karton Kutulu!
Yorumlar
Yorum Yap
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
En Çok Satılan Ürünler
10423 7,6 x 5,1 x 2,5 cm Çelik Sertleştirilmiş Bloklar, 2 Adet
Genel Markalar
10CM Cumba Sol Çelik Menteşe (Adetli)
Genel Markalar
10CM Çelik Kapı Menteşesi, Sol, Mat Siyah, 2’li Paket
164 Ygs Se 68 mm Çelik Takviyeli Bilyalı Barel Yüksek Güvenlikli Sistem Silindir
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
HEMEL Hickson Decor Wood Stain 2,5 Lt Burma
MasterCare Xpe Ses Yalıtım Levhası Izolasyon 5mm Kalınlığında 1m2 Boyunda