DARBELI MATKAP 700 WATT SDH700CK + 100 ADET AKSESUAR (220-240V-50/60 HZ)
Tükeniyor
Paylaş:
Stok Bilgisi İçin Ulaşınız WhatsApp
features15000 TL ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
features15 gün içinde iade değişim
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
SEPETE EKLE
Ürün Açıklaması
STANLEY DARBELI MATKAP 700 WATT SDH700CK + 100 ADET AKSESUAR (220-240V-50/60 HZ)
Darbeli Matkap - 700 Watt SDH700CK
ÖzellikDeğer
Güç700 Watt
Voltaj14.4 Volt
Tork AyarıVar
Tork Gücü50 Nm
Kömürsüz MotorVar
Motor TipiElektrikli
LED IşıklıEvet
Aşırı Yük KorumasıVar
Yüksüz Hızı2900 dev/dk
Darbe Oranı0-49300 darbe/dk
Elektronik Hız AyarıVar
MandrenVar
Yan SapVar
Derinlik ÇubuğuVar
Delme Kapasitesi (Çelik)13 mm
Delme Kapasitesi (Ahşap)30 mm
Delme Kapasitesi (Beton)13 mm
Taşıma ÇantasıVar
Sağ-Sol DönüşVar
Akü TipiLi-ion
Paket İçeriğiSet
Ağırlık1.87 kg
Yorumlar
Yorum Yap
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
En Çok Satılan Ürünler
10423 7,6 x 5,1 x 2,5 cm Çelik Sertleştirilmiş Bloklar, 2 Adet
Genel Markalar
10CM Cumba Sol Çelik Menteşe (Adetli)
Genel Markalar
10CM Çelik Kapı Menteşesi, Sol, Mat Siyah, 2’li Paket
164 Ygs Se 68 mm Çelik Takviyeli Bilyalı Barel Yüksek Güvenlikli Sistem Silindir