E.C.A Spylos 3'lü Batarya Seti: Banyo - Lavabo - Eviye Bataryası |102188125S3
Tükeniyor
Paylaş:
Stok Bilgisi İçin Ulaşınız WhatsApp
features15000 TL ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
features15 gün içinde iade değişim
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
SEPETE EKLE
Ürün Açıklaması
ÜRÜN İÇERİĞİ 1 adet E.C.A Spylos Banyo Bataryası 1 adet E.C.A Spylos Lavabo Bataryası 1 Adet E.C.A Spylos Eviye Bataryası TEKNİK ÖZELLİKLER: ECA Spylos Banyo/Duş Bataryası: 102102494 Çıkış ucu uzunluğu 157 mm’dir. Üst takım bağlantısı G 1/2” dir. Kireç kırıcılı perlatör. Kilitlemeli yön değiştirici. 20 yıl garantili ECA Spylos Lavabo Bataryası: 102188125 Çıkış ucu uzunluğu 105 mm´dir. Çıkış ucu yüksekliği 87 mm´dir. 3 bar basınçta su akış miktarı 7,7lt/dk'dır. 20 yıl garantili ECA Spylos Kuğu Mutfak Eviye Bataryası: 102118136 Çıkış ucu uzunluğu 192 mm´dir. Çıkış ucu yüksekliği 218 mm´dir. 360° dönebilir çıkış ucu. Kireç kırıcılı perlatör. 3 bar basınçta su akış miktarı dakikada 7,7 lt'dir. 20 yıl garantili
Yorumlar
Yorum Yap
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
En Çok Satılan Ürünler
10423 7,6 x 5,1 x 2,5 cm Çelik Sertleştirilmiş Bloklar, 2 Adet
Genel Markalar
10CM Cumba Sol Çelik Menteşe (Adetli)
Genel Markalar
10CM Çelik Kapı Menteşesi, Sol, Mat Siyah, 2’li Paket
164 Ygs Se 68 mm Çelik Takviyeli Bilyalı Barel Yüksek Güvenlikli Sistem Silindir