I5DAE215F10V10000S1,5 Kw 3X400VAC 3X340 528VAC 0 10V Giriş: 7 3,9A Vector Inverter Sürücü
Tükeniyor
Paylaş:
Stok Bilgisi İçin Ulaşınız WhatsApp
features15000 TL ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
features15 gün içinde iade değişim
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
SEPETE EKLE
Ürün Açıklaması
Lenze I5DAE215F10V10000S1,5 Kw 3X400VAC 3X340 528VAC 0 10V Giriş: 7 3,9A Vector Inverter Sürücü
Yorumlar
Yorum Yap
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
En Çok Satılan Ürünler
10423 7,6 x 5,1 x 2,5 cm Çelik Sertleştirilmiş Bloklar, 2 Adet
Genel Markalar
10CM Cumba Sol Çelik Menteşe (Adetli)
Genel Markalar
10CM Çelik Kapı Menteşesi, Sol, Mat Siyah, 2’li Paket
164 Ygs Se 68 mm Çelik Takviyeli Bilyalı Barel Yüksek Güvenlikli Sistem Silindir
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
Bahçe Lambaları Kule Direk Zita Bahçe Aydınlatma Armatürü 80 Cm Bahçe Lambası
PL-9089 (HD4499) Seyahat Tipi Universal Dünya Çevirici
Bosch Psa 700 E 710 W Elektrikli Tilki Kuyruğu