YQ-2000WN Araç Tipi Güç İnverteri 24V 220V 2000W
Tükeniyor
Paylaş:
Stok Bilgisi İçin Ulaşınız WhatsApp
features15000 TL ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
features15 gün içinde iade değişim
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
SEPETE EKLE
Ürün Açıklaması
YQ-2000WN Araç Tipi Güç İnverteri 24V 220V 2000W Ürün kodu YQ-2000WN Teknik bilgileri ürün kodu ile kontrol ediniz.
Ürün görselleri tarafımıza aittir.
Yeni ürün 1 adet fiyatıdır.
GÜMRÜKTEN BİNBİR ÇEŞİT ÜRÜNLERİ GÖRMEK İÇİN DİĞER ÜRÜNLERİMİZE BAKINIZ.
Kargo saatimizden önceki tüm siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.
Hasarlı paket teslim aldığınızda oluşabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.
ve değişim için aklınızdaki soruları lütfen bize sorunuz.
Yorumlar
Yorum Yap
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
En Çok Satılan Ürünler
10423 7,6 x 5,1 x 2,5 cm Çelik Sertleştirilmiş Bloklar, 2 Adet
Genel Markalar
10CM Cumba Sol Çelik Menteşe (Adetli)
Genel Markalar
10CM Çelik Kapı Menteşesi, Sol, Mat Siyah, 2’li Paket
164 Ygs Se 68 mm Çelik Takviyeli Bilyalı Barel Yüksek Güvenlikli Sistem Silindir
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
Katlanabilir Çelik Bağ Testeresi (180 Mm) (5047)
Cappadocia- Modern Masa ve Gece Lambası, Ambiyans Lambası, Dekoratif LED Abajur, E14 Duy
Lokmalı Allen Bits Uç Uzun - 8 mm (10 Adet)